Forzo Horizon 3 İnceleme

Forzo Horizon 3 İnceleme

Oyun İnceleme Forzo Horizon 3 More »

Ekşi Elmalar Filmi

Ekşi Elmalar Filmi

Vizyondaki yeni film Ekşi Elmalar More »

Heavy Truck Simulator İnceleme

Heavy Truck Simulator İnceleme

Android oyun inceleme Heavy Truck Simulator More »

Cod İnfinite Warfare Çıktı

Cod İnfinite Warfare Çıktı

Oyun İnceleme COD İnfinite Warfare More »

 

Tag Archives: programlar

Dropbox İnceleme

Dropbox İnceleme

Merhaba Arkadaşlar bugün program incelemesiyle beraberiz. Dropbox yanı depolama aracı. Ücretsiz ve güvenilir şekilde telefon veya pc dosyalarınızı flash bellek olmadan internet aracıyla depolayıp saklayabilirsiniz. Sizden başkası yayıncı site bile bilgilerinizi asla bakmaz. Sadece siz bildiğiniz ve programı kullanabileceksiniz.2gb ve üzeri bulut doldurma alanı ile yeni internet çağının depolama versiyonudur.Windows Mac android iphone gibi telefonlar bile bu kullanımdan ücretsiz kolay şekilde yararlanabiliyor.İnternetin olduğu her ortamda dropbox ulaşabilir dosyalarınızı bulabilirsiniz yada önemli iş okul gibi önemli bilgilerinizi anında saklayabilirsiniz.

En çok İndirilen Programlar

İndirme Listesi

2016 yılında en çok indirilen programların listesi

1.Google browser

1998 yılından beri internetin doğusundan sonra arama motoru ve teknolojiye attığı adımlarla Google browser ilk sıraya alıyor. Bunu 7’den 70’e bildiğimizi sanıyorum. Google artık beynimize kazınmış bir addır.

2.GTA 5

Dünya’nın sevilen oyunu olan gerçekçi yapısı ve çevrimiçi özelliği ile dış dünyada soygunlarla eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir oyundur. 3 ana karakterin farklı özellikleri ve yaşam tarzı olduğu tek ortak noktaları para birleştiriyor.

3.Adobe Flash Player

Adobe google’dan daha önce çıkmasına rağmen onun internet aleminde video gif resimleri açabilen hep ücretsiz olan ve tarayıcıların en büyük gereksinimidir.

4.Office 2016

1989 yılında Microsoft’un yazılımını yaptığı 2007 versiyonu ile müthiş satışı olan bilgisayarınızda slayt yazı tablo gibi araçların kapsamıdır.

5.Yandex Browser

2000 yılında rusların tarafından oluşturulduğu ve son 4 yılda ülkemizde pazar payında google’dan sonra pastaya ortak olan internet arama motoru

2016 en çok indirilen listesini sizlere sundum. Google 18 yıllık tecrübesiyle ilk sırayı aldı.

HD Duvar Kağıtlar programı

Merhaba arkadaşlar bugün HD Duvar kağıtları uygulaması ile mobil arka planınızı güzel resimlerle süsleyebilirsiniz.Tamamen ücretsiz olup güncel resimlerle hoşunuza giden resmi paylaşma ve birçok kategoriden oluşan uygulama android ve appstore de bulabilirsiniz.Kategoriler şunlardır.

  • – Aşk
  • – Spor
  • – Şehir
  • – Arabalar
  • – Filmler
  • – Çizgi Filmler
  • – Hayvanlar
  • – Ünlüler
  • – Kızlar
  • – Siyah ve Beyaz
  • – Manzara
  • – Ordu
 • – Oyunlar

İstediğiniz resimleri de slayt şeklinde görebilirsiniz.

http://feeds.feedburner.com/EglenceSosyalTeknolojiBlogu

Pixel Art Studio Windows 10 Program İnceleme

Çizim Uygulamalarında en iyi program olan Pixel Art Studio Windows 10 uyumlu versiyonu çıktı.Piksel sanatında uzman eli değmişcesine kullanımı kolay ve güçlü bir araçtır.Oyun severler içinde grafikleri yapmak artık bu program sayesinde kolaylaşıyor.
Programın Özellikleri
Simetrik çizim
Özel Efektler (Gölgeler,Renk kaplama,yansıma)
Karo ve Sprite ön izleme modu
Grafik Düzenleme
Gelişmiş Katmanlar özelliği
Uygulamanın Online üzerinden Paylaşımları
Uygulama tamamen ücretsizdir. Ancak isterseniz ek paketler satın alarak çiziminize görselliğini daha güzel şeyler ekleyebilirsiniz . Bir Igor Gritsenko yapımıdır.
http://feeds.feedburner.com/EglenceSosyalTeknolojiBlogu