Forzo Horizon 3 İnceleme

Forzo Horizon 3 İnceleme

Oyun İnceleme Forzo Horizon 3 More »

Ekşi Elmalar Filmi

Ekşi Elmalar Filmi

Vizyondaki yeni film Ekşi Elmalar More »

Heavy Truck Simulator İnceleme

Heavy Truck Simulator İnceleme

Android oyun inceleme Heavy Truck Simulator More »

Cod İnfinite Warfare Çıktı

Cod İnfinite Warfare Çıktı

Oyun İnceleme COD İnfinite Warfare More »

 

Tag Archives: android uygulamalar

Shareit Android Uygulama

Shareit Android Uygulama

Merhaba Arkadaşlar android uygulama tanıtımı ile beraberiz. Bugünkü incelediğimiz uygulama Shareit anında dosya paylaşımı. Bluetooth’tan 199 kat daha hızlı olan uygulama internet erişimi mevcut olduğu sürece dosya aktarımları telefonlar arasında çok hızlı gerçekleşecektir. Pc den telefona da aktarımları mevcuttur. Bunun için yapmanız gerek Shareit internet adresinden pc versiyonu indirip Telefon-PC transferlerini usb kablo olmadan anında yapabilirsiniz.Android dışında App Windows Mac’ta kullanılabilir.Güvenilir dosya paylaşımları ile uygulama tamamen ücretsizdir. İnternettin olduğu her yerde bu uygulamayı basit şekilde kullanmanız mümkündür.

Android Uygulama Tanıtımı 23 Ekim

Android Uygulama Tanıtım

                                  Power Security – Antivirus Clean

                                                  power-security-antivirus-clean

Merhaba arkadaşlar bu hafta uygulama tanıtımı ile beraberiz. Yeni ve sağlam android işletim sistemi olan telefonlar için antivirus programı. Derecesi ne olursa olsun düşük veya yüksek zararlı yazılım uygulamalar ve dosyaları siler atar. Otomatik ayarı ile siz tarama yapmadan uygulama kendisi yapar ve sizi güvende tutar.Wi-fi ile bağlandığınızda kötü ağları engeller. Telefonunuzda girmesini istemediğiniz dosyaları şifre koyabilirsiniz.İşletim sistemini engelleyen dosyaları temizleyip hızlandırır. Telefonunuzda açık olan uygulamaları kapatır ve batarya dostu olur.

SkillTwins Football Game

skilltwins-football-game

Yeni oyun SkillTwins Football Game. İkizler ile futbol oyunu.Onlar birkaç isim gibi Neymar, Özil, Zidane, Xavi ve Pep Guardiola gibi futbol efsaneleri etkiledi. SkillTwins ayrıca tüm dünyada milyonlarca hayranı ilham veriyor.

– İsveç’te SkillTwins gerçek hayat eğitimi alana dayalı bir lise sahası.
– İspanya’da şık plaj sahası.
– Japonya’da destansı bir gelecek arena.
– Brezilya’da bir serin sokak sahası.
– Amerika Birleşik Devletleri’nde

 

Memory Optimizer

memory-optimizer

Telefonunuzun hızı yavaş ise Memory Optimizer tam sizlik. Tek tuşla telefonunuzu hızlandırın. Bataryayı gereksiz enerjisini harcayan uygulamaları engeller. Telefonunuz Aşırı ısınma problemini çözer. Telefon hızlandırır. Pil soğutur. Hafızanıza yer açar. Arka planda boşa çalışan uygulamaları kapatır.

Ses değiştirici Android uygulama

Ses Değiştirici

Merhaba Arkadaşlar bugün android uygulamalardan zamanınızı eğlenceli ve arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebileceğiniz uyguluma.Ses değiştirici sesinizi ilk kaydedip sonra sesinizi değiştirip komik sesler ile bol gülmeli vakit geçirebilirsiniz. Uygulamanın hoş tasarımı ile de kolay kullanabilirsiniz.

Efektler:
– normal
– tembel
– yankı
– canavar
– sincap
– helyum
– hexafluoride
– uzaylı
– robot
– eski telsiz
– koro
– titrek
– hızlı
– çocuk
– cüce
– banyo
– korku
– arı
– tersten
– su altı
– telefon
– uzay
– kurt

Çeşitleri ile çok fazla ses efektleri ile bolca ses değiştirip arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz.

Android Uygulama – Harita ve Navigasyon

Merhaba Arkadaşlar bugün android uygulama tanıtımı ile birlikteyiz. Bu hafta yararlı olabilecek bir uygulama tanıtmak istiyorum.”Harita ve Navigasyon”. Ülkemizde mobil olarakta akıllı cihazlarımız sayesinde bulunmaya başladı. Yolumuzu bulma, aradığımız mekanı bulma gibi çok yararlı olduğunu düşünüyorum.Google play  Harita ve Navigasyon yazıp ilk çıkanı indirmenizi tavsiye ederim.İsmi Your Maps Olan özellikleri Wikipedia youtube videolu gösterme,Trafik haritaları yol açık mı tıkalımı gibi size en yakın metrobüs tren dolmuş durağının nerede olduğunu gösteren.Toplu tasıma , Otomobil, bisiklet yolu,yaya yolu olarak geniş çaplı yol haritası mevcuttur.

 

Google Play’de Türkiye’de en popüler uygulama listesi

Merhaba Arkadaşlar bugün küçük araştırma yaptık ve ülkemizde en çok sevilen uygulamaları sizlere söyleyeceğiz. Ülkemizde en çok hangi program kullanılıyor merak edilen soruyu yanıtlıcağız.

1.Whatsapp
Listemizin İlk sırasını WhatsApp alıyor.WhatsApp İnternet sayesinde hem konuşup hem sms hem sesli mesajlarla GSM ücreti olmadan sadece Wifi yada internet paketiniz ile 3 işlemi az mb’larla kullanıyorsunuz. İlk sırada olması şaşırtmadı.
2.Facebook
2. sırada Facebook var. Aslında Milyarı geçen üyesi bulunan Facebook ilk sırada olmayı hak edebilir. Başka bir sosyal dünya olan ve temel yapı taşı gibi görünen Facebook ülkemizde çok kullanıldığı belli.
3.İnstagram

3. sıra da ise Resim video ve hikaye paylaşımı olan İnstagram almaktadır. Sosyal çevrelerde sıklık ta kullanılır ve zamanı hoş vakit geçirebilirsiniz.

4.Ali Ekspres

Dünyanın 1.numarası olan E-Ticaretin ilk kavramlarından biri AliExpress ülkemizde de yaygın kullanılan alışveriş edilen bir uygulamadır.

5.Subway Surfers

Listemizde son olarak Subway Surfers var. Subway Surfers en çok indirilen ve oynanan oyundur.2013 de çıkan oyun spor-aksiyon türünde kaçış oyunudur.

Listemizde Google Play’de indirilen ve kullanılan uygulamaları ele aldık. Bir başka araştırma listesinde görüşmek üzere.

http://feeds.feedburner.com/EglenceSosyalTeknolojiBlogu