Forzo Horizon 3 İnceleme

Forzo Horizon 3 İnceleme

Oyun İnceleme Forzo Horizon 3 More »

Ekşi Elmalar Filmi

Ekşi Elmalar Filmi

Vizyondaki yeni film Ekşi Elmalar More »

Heavy Truck Simulator İnceleme

Heavy Truck Simulator İnceleme

Android oyun inceleme Heavy Truck Simulator More »

Cod İnfinite Warfare Çıktı

Cod İnfinite Warfare Çıktı

Oyun İnceleme COD İnfinite Warfare More »

 

Canavarın Çağrısı Kitabı

Canavarın Çağrısı Kitabı

Merhaba Arkadaşlar bugün bir kitap tanıtımı ile birlikteyiz. İngiliz Roman yazarı Patrick Ness tarafından yazılan kitap yurt dışında övgüler yağdı. Kitabı Türkçeye çevirmenliğini yapan Arif Cem Ünver tarafından yapılmıştır. Canavarın Çağrısı kitap birçok ülkede en çok satanlarda liste başlarına çıktı. Bu kitabın konusu ne ki böyle çok beğenilmiş derseniz kısa özeti şöyledir kitabın genel tanıtımından alıntı yaparak :

”Conor, on üç yıllık hayatı boyunca karşısına çıkan en korkutucu gerçeğin üstesinden gelebilmek için cesaretini toplamak zorunda. Talihli ki, Canavar, Conor için geldi; ve ondan istediği tek şeyse, belki de bir insandan istenebilecek en tehlikeli şey: Gerçeğin ta kendisi. Oysa Conor gerçekle baş edemeyecek kadar çaresiz. O zaman birileri Conor’ı bir türlü kabullenmek istemediği duygularla yüzleştirmeli… ”

Kitap yapa yalnız bir çocuğun baş kalemini alan zavallı hasta anasıyla ve ona gelen bir canavarın hikayesini kaleme alının dram aksiyon aile konuların içeriğini oluşturan bir kitaptır. Patrick Ness bu kitabı ile ülkemizde de bakalım çok satılıp beğenilecek mi? Konusu bakımından aslında benzer hikayeler aklıma geliyor ama okumadan eleştiri yapmak bize düşmez.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir